Objednajte sa do servisu

Využite možnosť pohodlnej on-line objednávky Vášho vozidla do servisu.
Vyplňte nasledujúci formulár a my Vás budeme obratom kontaktovať s potvrdením termínu.

Všeobecné podmienky pre opravy a servis

  • Originálny servis Volvo Originálne služby Volvo dostanete len v originálnom servise Volvo. Ponúkame unikátnu kombináciu vyškolených technikov, inovatívnych servisných postupov Volvo a originálnych súčiastok, na ktoré máte u nás doživotnú záruku.
  • Autoštýl mobilita Využite našu doplnkovú službu Autoštýl mobilita a pre Vaše vozidlo na servis prídeme až k Vám domov. V prípade potreby Vám dovezieme náhradné vozidlo aby ste mohli fungovať bez problémov aj v prípade, že je Vaše Volvo v servise.
  • Aktualizácie softvéru Kontinuálne vylepšujeme softvér v našich vozidlách. Aby ste mali vo svojom aute vždy najnovšiu verziu, aktualizujeme vám softvér pri každej pravidelnej servisnej prehliadke.
  • Osobný kontakt Pridelíme Vám kontaktnú osobu, ktorá tu bude len pre vás. Odpovie vám na všetky otázky, ktoré o svojom aute potrebujete vedieť.
  • Bezpečnostná prehliadka Pri každej Vašej návšteve v našom servise naši technici vždy dôkladne skontrolujú vaše Bezpečnostné systémy či stav vašej batérie.
  • Umytie auta Po každom servise vám umyjeme interiér a exteriér auta. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Asistencia Volvo

Asistencia Volvo ponúka ochranu pred všetkým - od nehôd po poruchy, alebo stratu kľúčov.

Miesto odovzdania vozidla *


Informácie o vozidle

Súhlasím so zasielaním noviniek na svoj email: *

V zmysle ustanovení, Nariadenia EP A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), odoslaním požiadavky, prípadne kliknutím na súhlasné tlačidlo, v kontaktných formulároch, ktoré sa nachádzajú na webových stránkach našej spoločnosti, vyjadrujete slobodný, informovaný a jednoznačný súhlas so spracovaním vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov udeľujete výhradne pre marketingové, predajné a servisné aktivity našej spoločnosti. Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov, môžete kedykoľvek odvolať, prostredníctvom zaslania mailu na adresu marketing@autostyl.sk.

Viac o ochrane osobných údajov